Venkovní úniková hra

Cestou za pardubickým perníkem

Hodnocení 3.67 (6 Hlasování)

Venku je hezky a vy přemýšlíte co podniknout? Vezměte své přátele nebo rodinu na cestu za dobrodružstvím. Zábava u této hry je zaručena. Vydejte se do Pardubic a zjistěte, kde se vzal pardubický perník a jaké vztahy měli mezi sebou historické osobnosti města.

 

Váš výlet se odehrává ve venkovním městském prostředí. Obujte si pohodlné boty a dobře se oblékněte. Doporučujeme si s sebou vzít papír, tužku a případně powerbanku.

Příběh

Pojďte se s námi vydat po stopách pardubického perníku. Budete znát nejen jednu z legend, jak perník vznikl, ale také se seznámíte s historickými osobnostmi Pardubického kraje. S mobilními telefony se vydáte do města Pardubice a budete mít tu čest spolupracovat s Vilémem II. z Pernštejna.

 

Podaří se vám zachránit Viléma II. z Pernštejna od jeho trápení? Chce si vzít za ženu krásnou Johanku z Libic a jen vy mu můžete pomoci s tímto nelehkým úkolem.

 

Johanka z Libic je tuze bohatá nevěsta a nelze ji uctít jen tak něčím. Budete muset vymyslet, čím ji okouzlíte a sehnat vše potřebné. Má to háček. Další nápadníci jsou vám v patách a máte před sebou velkou konkurenci. Proto neponechejte nic náhodě.

 

Cestou budete namáhat mozkové závity a trochu si procvičíte i vlastní fyzickou kondici.

Informace

Hru v této obtížnosti si skvěle užijí jak začátečníci, tak i zkušení únikovkáři. Při plnění úkolů a luštění šifer je k dispozici množství nápověd.

Cena za tým

1099,-

Střední variantu si skvěle užijí začínající či méně zkušení únikovkáři. Při plnění úkolů a luštění šifer je k dispozici množství nápověd.

Cena za tým

999,-