Komu je hra určena

Přemýšlíte nad tím, pro kolik hráčů je hra určena? Všechny hry jsou výjimečné tím, že jsou dostupné jak pro 1 hráče, pro pár, tak pro rodinu či skupinu až 6 osob.
U každé hry naleznete informace k náročnosti, vzdálenosti, ceně a samozřejmě místu, kde se hra odehrává. Nikdy nebylo jednodušší si vybrat, jak strávit volný čas. I "obyčejná" procházka může být možnost, jak originálně strávit váš volný víkend či odpoledne.

Nevíte, kdy budete mít čas si jít užít dobrodružství? Zda se nezaseknete v práci či nebude vhodné počasí? Hru můžete hrát kdykoliv dle vaší volby, je to jen na vás.

Rodina

Hledáte tip, jak strávit zábavně čas s dětmi, rodiči, či prarodiči? Vyberte si jednu z našich únikových her! Aby bylo možné zapojit do světa luštění a řešení záhad naprosto všechny, vytvořili jsme pro některé hry více variant dle náročnosti. Lehké varianty her jsou pro rodinné odpoledne s dětmi jako stvořené. V rámci každé hry tak můžete do řešení zapojit jak děti, tak svou maminku, tatínka, babičku či dědečka. Spolupracujte v rámci celé rodiny, a užijte si naplno rodinnou atmosféru. Při výběru ideální varianty vám pomůže popis jednotlivých úrovní u konkrétní hry.

Přátelé

Jste skupinka kamarádů, která se sice ráda vídá, ale tradiční posezení např. u piva ji již úplně nenaplňuje? Chcete podniknout něco více vzrušujícího, co pak můžete společným posezením teprve zakončit? Buďte originální a překvapte své přátele! Vyrazte ven a ukažte se, kdo je ve vaší partě ten největší koumák! Případně si to rozdejte v týmech proti sobě, ať je jasné, kdo zaplatí závěrečnou rundu!

Páry

Přemýšlíte, kam vyrazit se svou drahou polovičkou na rande a jak jej učinit nezapomenutelným? Vydejte se společně prozkoumat tajemná zákoutí. Garantujeme vám, že svou drahou polovičku jistě překvapíte a užijete si kvalitně strávený společný čas. 

Jednotlivci

Ano, přesně tak. Pokud se toho nebojíte a jste machr na luštění, pak je možné si jakoukoli hru zahrát sám jako jednotlivec. Je to ideální lék proti samotě! Dostanete se ven mezi lidi, potkáte nové tváře, a možná tak narazíte i na nové přátele.

Kolegové a zaměstnanci

Kolegové

Nastoupili jste do nové práce a rádi byste se poznali se svými kolegy? Nebo zkrátka jen chcete utužit vztahy ve vašem týmu a pořádně se přitom pobavit? Pak jsou naše hry pro Vás ideální možností.

Turisté a výletníci

Jste ve městě poprvé, nebo zde žijete již déle, ale rozhodli jste se jeho krásy objevit až nyní? Zpříjemněte si turistiku a výlety zábavnými hrami, které aplikace nabízí. Nejenže objevíte skvělá místa, zároveň se něco přiučíte o historii a kultuře lokality.