Naše hry

Hledání elixíru věčného mládí Moravská Třebová

 

Pohodová procházka po historickém centru Moravské Třebové. V této hře na vás čeká spousta záhadných úkolů a hádanek, které budete muset splnit na své cestě za elixírem věčného mládí!

Okruh má cca 2 km a cestou se setkáte se slavnými osobnostmi města.

Ideální způsob jak se zabavit a dozvědět se něco nového. Hra vás provede po zajímavých místech Moravské Třebové, které stojí za shlédnutí.

 

Chcete se o této hře dozvědět víc?


 


Závod skřítka Čendy

Dolní Morava

 

Čendův závod není jen tak ledajaký. Abyste se dostali do cíle a úspěšně dokončili závod, musíte po cestě vyluštit několik zapeklitých hádanek a šifer. Nejenže vám ukážou správnou cestu k cíli, ale také pomocí nich vyluštíte tajné heslo, díky kterému se vám podaří zastavit časomíru.

 

Máte na výběr ze dvou variant. Budou se hry účastnit skřítci jako je Čenda? Zvolte lehkou variantu, která má délku 1,5 km a nižší, pohádkovou obtížnost šifer. Nebo se hry zúčastní obři, kteří mají pro strach z šifer uděláno? Střední obtížnost je tu pro vás.
 

Ideální způsob jak si užít zábavu na čerstvém vzduchu. Obě varianty jsou příjemně zakončeny u zastřešeného posezení.


 


Cestou za pardubickým perníkem

Pardubice

 

Pojďte se s námi vydat po stopách pardubického perníku. Budete znát nejen jednu z legend, jak perník vznikl, ale také se seznámíte s historickými osobnostmi Pardubického kraje.

Vydáte se do města Pardubice a budete mít tu čest spolupracovat s Vilémem II. z Pernštejna.

Venku je hezky a vy přemýšlíte co podniknout? Vezměte své přátele nebo rodinu na cestu za dobrodružstvím. Zábava u této hry je zaručena. Vydejte se do Pardubic a zjistěte, kde se vzal pardubický perník a jaké vztahy měli mezi sebou historické osobnosti města.

 

Ideální způsob jak se zabavit a dozvědět se něco nového.


 


Hledání spisu Huga Wanderleye

Svitavy

 

Moje jméno je Hugo Wanderley a jsem brněnským architektem. Pracoval jsem pro pana Julia Langera, který si podle projektu mého otce nechal vybudovat tu nejluxusnější vilu se zahradou tehdejších Svitav. Pan Langer byl tuze bohatý člověk, který podnikal se dřevem.

 

Jak ale ke svému bohatství přišel? Při výstavbě zahrady jsem ukryl tajný spis skrývající hrůznou pravdu o panu Langerovi.

 

Pomůžete Hugovi s odhalením pravdy?

 

Vyjděte se svými přáteli do ulic města Svitavy. Projděte z náměstí až do parku Jana Palacha a najděte ukrytý spis.Rychnovský zázrak

Rychnov na Moravě

 

Od Lubníku až po Mariazell. Tato hra je inspirována příběhem z roku 1746, kdy se z Rychnova na Moravě stalo poutní místo. Proč? To se dozvíte po zahrání této hry.  Spolu s mobilní aplikací se přesunete do tohoto roku a zažijete příběh na vlastní kůži. Hrou vás bude provázet samotný hrdina našeho příběhu kovář Jakob Frantz.

 

Díky této hře zažijete nejen spoustu zábavy s přáteli na čerstvém vzduchu, ale třeba se i dozvíte něco nového.

 

Hra se odehrává po lesních cestách a po hřebenu Rychnovského kopce. Odměnou jsou nádherné výhledy do krajiny.

  


Po stopách Eleanory Amálie ze Schwarzenberka

Český Krumlov

 

Tuto hru pro vás připravujeme!