Venkovní úniková hra

Hledání spisu Huga Wanderleye

Hodnocení 0.00 (0 Hlasování)

Pojďte si užít zábavu na čerstvém vzduchu. Ačkoli je obtížnost střední, jedná se o méně náročnou hru. Vzdálenost je pouze 1,7 km.

 

Polovina hry vedě městem, druhá polovina městským parkem. Hra je vhodná i pro děti nebo pro maminky s kočárkem.

 

Hra se odehrává ve venkovním prostředí. Obujte si pohodlné boty a dobře se oblékněte. Při luštění by vám mohl pomoci papír a tužka. Hra se hraje na mobilním telefonu. Zvažte i potřebu powerbanky.

 

Hra končí v parku s posezením. Doporučujeme vzít si s sebou malé občerstvení. :)

 

 

Příběh

Moje jméno je Hugo Wanderley a jsem brněnským architektem. Teda alespoň jeho duchem. Pracoval jsem pro pana Julia Langera, který si podle projektu mého otce nechal vybudovat tu nejluxusnější vilu se zahradou tehdejších Svitav. Pan Langer byl tuze bohatý člověk, který podnikal se dřevem. Jak ale ke svému bohatství přišel?


Při výstavbě zahrady jsem ukryl tajný spis skrývající hrůznou pravdu o panu Langerovi. Abych spis našel, rozmístil jsem po cestě znamení a značky, které by nás k němu měli dovézt. Jsem duch a tak nemůžu s věcmi hýbat. Budu potřebovat něčí pomoc.

 

Zažeňte nudu a pojďte si s námi zahrát.

Informace

Střední varianta je vhodná i pro začátečníky, pro které je připraveno množství nápověd.

 

Zkušenější hráči mají možnost dojít do cíle bez nápověd. Kdo by však chtěl, může si nechat v průběhu hry s šiframi poradit.

 

Cena za tým

1099,-

Střední variantu si skvěle užijí začínající či méně zkušení únikovkáři. Při plnění úkolů a luštění šifer je k dispozici množství nápověd.

Cena za tým

999,-