Venkovní úniková hra

Odhalení tajemství: Najdi mého vraha

Hodnocení 5 (1 Hlasování)

Zažijte nevšední dobrodružství při svém putování po Kutné Hoře. Připravili jsme pro vás venkovní únikovou hru plnou napjetí a zapeklitých šifer. Pomůžete nevinné oběti zjistit, kdo stojí za její vraždou?

Celou hrou vás bude provázet řada různých úkolů, hádanek a šifer. Pokud byste si nevěděli rady, můžete využít některou z řady nápověd.

Váš tajuplný výlet se odehrává ve venkovním městském prostředí. Obujte pohodlné boty a dobře se oblékněte. Část hry vede městem a část po lesní cestičce. Doporučujeme si s sebou vzít papír, tužku a případně powerbanku.

Příběh

Vítejte v Kutné Hoře, kde historie vypráví své příběhy každým kamenem a každým historickým zákoutím. Jmenuji se Michael Blackwood a jsem spisovatel detektivních příběhů. Mé vyprávění se stalo realitou, když jsem ráno vyrazil do ulic tohoto malebného města. Jako každý jiný den jsem se vydal ke chrámu svaté Barbory, kde jsem rád čerpal inspiraci pro své knihy. Nikdy jsem však nečekal, že mému vlastnímu životu bude napsán tak temný a záhadný konec. Byl jsem zavražděn. Nevím kým a nevím proč. Proto moje duše nemůže v poklidu odejít. Vážení detektivové, je to na vás.

Informace

Hru v této obtížnosti si skvěle užijí jak začátečníci, tak i zkušení únikovkáři. Při plnění úkolů a luštění šifer je k dispozici množství nápověd.

Cena za tým

1099,-

Střední variantu si skvěle užijí začínající či méně zkušení únikovkáři. Při plnění úkolů a luštění šifer je k dispozici množství nápověd.

Cena za tým

999,-