Venkovní úniková hra

Rychnovský zázrak

Hodnocení 0.00 (0 Hlasování)

Hra se odehrává po lesních cestách a po hřebenu Rychnovského kopce. Začátek trasy vede do kopce. Odměnou jsou nádherné výhledy do krajiny. Cesta je dlouhá cca 6,5 km.

 

Start je v těsné blízkosti s cílem, takže nazpátek to nebudete mít daleko. Zábavná i naučná hra pro děti i dospělé. Vyvážená obtížnost šifer pro všechny věkové kategorie. Skvělý oddech pro volné odpoledne.

 

TIP: Můžete s sebou vzít nějaké dobroty pro lesní zvířátka. Vhodné jsou třeba kaštany nebo žaludy.

 

TIP2: Uprostřed a na konci cesty najdete ohniště. Můžete si dát malou přestávku a opéct třeba buřty.

Příběh

Od Lubníku až po Mariazell. Kováři Jakobu Frantzovi se stalo velké neštěstí. Upadl v kůlně přes sáně tak nešikovně, že si způsobil nevyléčitelné zranění. Jedné noci se mu zdál sen, že se uzdraví, jen pokud vykoná pouť do Mariazell. Cesta je to dlouhá a náročná. Budete Jakoba následovat a pomůžete mu překonat všechny nástrahy, které ho po cestě čekají? Dostane se do Mariazell včas? Vyplní se jeho sen a bude opět zdráv? To je jen na vás.

 

Tato hra je inspirována příběhem z roku 1746, kdy se z Rychnova na Moravě stalo poutní místo. Proč? To se dozvíte po zahrání této hry.  Spolu s mobilní aplikací se přesunete do tohoto roku a zažijete příběh na vlastní kůži. Hrou vás bude provázet samotný hrdina našeho příběhu kovář Jakob Frantz.

 

Díky této hře zažijete nejen spoustu zábavy s přáteli na čerstvém vzduchu, ale třeba se i dozvíte něco nového.

 

Informace

Hru v této obtížnosti si skvěle užijí jak začátečníci, tak i zkušení únikovkáři. Při plnění úkolů a luštění šifer je k dispozici množství nápověd.

Cena za tým

1099,-

Střední variantu si skvěle užijí začínající či méně zkušení únikovkáři. Při plnění úkolů a luštění šifer je k dispozici množství nápověd.

Cena za tým

999,-