Venkovní úniková hra

Závod skřítka Čendy

Hodnocení 5 (2 Hlasování)

Zvažte volbu obtížnosti.

 

Budou se hry účastnit skřítci, jako jsem já Čenda? Nachystal jsem si lehkou variantu s méně náročnými hádankami. Hra je plná pohádkových postav a úkolů. Ve hře se prověří nejen znalosti a paměť vašich skřítků, ale i spolupráce a týmový duch. Navíc si užijete spoustu zábavy a odnesete si vzpomínky na procházku po Dolní Moravě.

 

Nebo máte v týmu samé obry, kteří se jen tak nějaké šifry nezaleknou? Zvolte střední obtížnost. Hra prověří vaše schopnosti při luštění šifer a hádanek. Zapojíte týmovost a užijete si spoustu zábavy. Pokud si s nějakou hádankou nebudete vědět rady, můžete využít jednu z nápověd. Zhruba polovina závodu vás provádí městem. Druhá půlka vede naopak přírodou.

 

Závod se odehrává ve venkovním prostředí. Obujte si pohodlné boty a dobře se oblékněte. Při luštění by vám mohl pomoci papír a tužka. Hra se hraje na mobilním telefonu. Zvažte i potřebu powerbanky.

 

Obě varianty disponují příjemným zakončením v podobě zastřešeného posezení. Doporučujeme vzít si s sebou svačinku. :)

Příběh

Vítejte na dnešním závodě skřítka Čendy. Skřítek Čenda je pěkný filuta a připravil si pro vás sportovní trasu plnou zajímavých hádanek a úkolů. Máte dostatek kuráže a energie se do jeho závodu zapojit?

 

Čendův závod není jen tak ledajaký. Abyste se dostali do cíle a úspěšně dokončili závod, musíte po cestě vyluštit několik zapeklitých hádanek a šifer. Nejenže vám ukážou správnou cestu k cíli, ale také pomocí nich vyluštíte tajné heslo, díky kterému se vám podaří zastavit časomíru.

 

Budete soupeřit s časem a budete chtít překonat rekord našeho skřítka Čendy? Nebo si jdete užít procházku v přírodě? Pozor! Tato hra není jen o fyzické kondici, ale i o bystrosti. Čas vám může vylepšit jak váš sportovní výkon, tak i vaše správné odpovědi. Budete muset spolupracovat jako tým. Spojte své síly a překonejte nástrahy, které jsou na vás nachystány.

 

Zažeňte nudu a pojďte si s námi zahrát. Skřítek Čenda už na vás čeká na startovní čáře!

Informace

Máte v týmu samé obry, kteří se jen tak nějaké šifry nezaleknou? Je tu pro vás střední obtížnost. Pobaví se u ní jak začátečníci, tak i pokročilí únikovkáři.

 

Zkušenější hráči mají možnost proběhnout cílem bez nápověd. Kdo by však chtěl, může si nechat v průběhu hry s šiframi poradit.

 

První část hry vás provede městem, druhá přírodou. Pozor! Na některých místech chybí chodník, buďte prosím opatrní.

 

Cena za tým

1099,-

Lehká varianta je určena především pro týmy s dětmi.


Máte v týmu malé skřítky, pro které byste uvítali kratší vzdálenost a jednodušší šifry? Pak je tato obtížnost pro vás ideální. Nejen, že je o poznání kratší, ale zároveň obsahuje méně náročné šifry a pohádkové hádanky, které jsou vhodné pro všechny skřítky.


Trasa je dlouhá 1,5 km a vede přírodou se zákazem vjezdu. Tudíž se nemusíte obávat projíždějících aut.

Cena za tým

999,-

Střední variantu si skvěle užijí začínající či méně zkušení únikovkáři. Při plnění úkolů a luštění šifer je k dispozici množství nápověd.

Cena za tým

999,-